Detay Maxinet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Detay Maxinet, 2002 yılında Detay Telekom Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından İstanbul’da kurulmuş olan bir network şirketidir. Genel anlamda Detay Maxinet’e ücret karşılığında üye olduktan sonra sizlere Detay Maxinet adında bir yazılım ve bir bilgisayar gönderiliyor. Bu yazılım 1 yıl boyunca yani 365 gün süre ile sisteme sözleşme karşılığında giriş yapabiliyorsunuz. Sistemde Detay Telekom adlı şirketin genel merkezine bağlandığınız söyleniyor.

Detay Maxinet, kurmuş olduğunuz sistemi kendi işleri için kullanırken kullanıcılarına da para kazandırmayı hedefliyor. Öyle ki sizlere satış sonrası verilen bilgisayarı 365 gün boyunca açık tutuyorsunuz, açık tuttuğunuz sistem Detay Maxinet’in SEO çalışmaları için kullanılıyor, kullanılan bu performans sonucunda da sizlere bir miktar ücret kazandırıyor. Bazı yerlerde Detay Maxinet hakkıda ponzi bir sistem olduğu söylenmektedir.

Son günlerde çevrede çok sıklıkla duyulan neredeyse her tanıdığımız insanlardan birkaçının üye olduğu ve üyelik tavsiyesi verdiği Detay Maxinet; son zamanlarda oldukça rağbet gören bir sistemdir. Birçok kişinin kafasında sistemin nasıl işlediği hakkında soru işaretleri oluşmakta, sistemi detayları ile öğrenip almış oldukları hizmetin doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu bir hayli merak etmektedirler. Detay Maxinet henüz yeni çıkmış bir network sistemi olduğu için sistem üzerine geniş bir yorum yapmak imkansızdır. Ancak bilinmelidir ki bu ve bunun gibi sistemler saadet zinciri olarak adlandırılmaktadır.

Detay Maxinet’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Detay Maxinet yetkilileri ile görüşme sağlayabilir, sistem ve sistem detaylarını öğrenebilir, ücretler ve paketler hakkında bilgi alabilir, satın almış olduğunuz sistem hakkında soru ve teknik sorunlarınızı bildirebilir, ödeme alma ve ödeme yöntemleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Detay Maxinet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 611 09 98

Detay Maxinet Genel Müdürlük Adresi
Mustafa Kemal Paşa Cd. Hukukçular Towers No 66/B Kat:1 Cevizli-Kartal / İstanbul

Detay Maxinet İletişim Mail Adresi
[email protected]

Detay Maxinet İletişim Formu

Arama Sorguları: detay maxinet iletişim bilgileri, detay maxinet telefon no, detay maxinet canlı destek hattı, detay maxinet müşteri temsilcisi, detay maxinet şikayet hattı, detay maxinet çağrı merkezi iletişim telefon, detay maxinet mesaj gönder, detay maxinet destek hattı

Detay Maxinet Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Detay Maxinet Çağrı Merkezi

Detay Maxinet çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Detay Maxinet şikayet hattı bilgilerinin yanında Detay Maxinet müşteri temsilcisi numarasına ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Ramazan | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.