Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2016 yılının Ağustos ayında faaliyetlerine başlayan Çiftlik Bank; ülkemizin yerli yapım online oyun şirketlerinden birisidir. Çiftlik Bank oyununun genel mantığı şudur; Çiftlik Bank’a üye olan bir kişiye bir adet tavuk hediye verilir ve bu tavuk üzerinden yılda 34 lira tutarında kazanç sağlanabilir. Daha hızlı ve düzenli bir şekilde kazanç sağlamak isteyen kişiler ise Çiftlik Bank’a yatırım yaparak birçok tavuk türünden satın alabilmekte ve bu sayede daha hızlı bir şekilde kazançlarını katlamaktadırlar.

Bir websitesinde tasarlanan Çiftlik Bank’ı oynamak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra sisteme giriş yaparak kullanıcı panelinize ulaşabilir; hediye tavuğunuza bakabilir, yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çiftlik Bank oyununda verilen hediye tavuk ile ilerlemeniz birazcık zor olabilir, yatırım yaparak oyunu daha detaylı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Son zamanlarda Çiftlik Bank; birçok bakanlık ve devlet dairesi tarafından takibe ve kontrole alınmış bir şirkettir. Buna göre T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sistemin ponzi bir sistem olduğunu iddia etmekte, buna göre Çiftlik Bank’ın kurmuş olduğu sistemin birçok açıklar ve düzensizlikler üzerine olduğu söylenmiştir.

Ayrıca Çiftlik Bank tarafından canlı yayınla genel müdürün yaptığı açıklamaya göre bakanlık iddiaları ve çalışmaları nedeniyle Türkiye Cumhuriyeti üzerinde bulunan birçok banka Çiftlik Bank ile yaptıkları anlaşmalarını iptal etmiş; buna göre kullanıcılar yatırmış oldukları ve kazanmış oldukları paraları hesaplarına çekememişlerdir. Bu durumda birçok çiftlik bank mağduru oluşmuş; oyuncuların sisteme güveni iyice azalmış, herkes yatırmış oldukları ana paraların iadesini talep etmektedirler.

Çiftlik Bank ana para iadesi almak istiyorsanız, oyun hakkında detaylı olarak bilgi almak, yatırımınız ve para çekimleri hakkında soru ve sorunlarınızı bildirmek için 0850’li Çiftlik Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri aracılığıyla Çiftlik Bank hakkında olan tüm soru ve sorunlarınızı bu hat üzerinden müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz.

Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 346 51 79

Çiftlik Bank Genel Müdürlük Adresi
Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4. Akkom Office Park 2. Kat:10. Ümraniye Istanbul, 34768

Çiftlik Bank İletişim Mail Adresi
[email protected]

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla Çiftlik Bank ile ilgili tüm görüş, öneri, şikayet, istek ve sorularınızı bildirebilirsiniz.

Arama Sorguları: çiftlik bank iletişim bilgileri, çiftlik bank telefon no, çiftlik bank canlı destek hattı, çiftlik bank müşteri temsilcisi, çiftlik bank şikayet hattı, çiftlik bank çağrı merkezi iletişim telefon, çiftlik bank mesaj gönder, çiftlik bank destek hattı-

Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Çiftlik Bank Müşteri Hizmetleri

Çiftlik Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Çiftlik Bank iade ve destek hattı bilgilerinin yanında Çiftlik Bank iletişim mail adresine ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.