Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Ceva Lojistik çağrı merkezi bilgileri nelerdir? Ceva Lojistik, 160’tan fazla ülkede 1.000’i aşkın merkezi ve 78.000 çalışanı ile sözleşmeli ve nakliye yönetiminde hizmet vermektedir. Deneyimli ekibi ile hangi sektörde olursa olsun karmaşık ve süratle gelişen lojistik sektöründe uçtan uça özelleştirilmiş çözümler yaratmaya odaklanmaktadır. Ceva Lojistik ile ilgili her sorununuzda müşteri hizmetleri, çağrı merkezini arayarak veyahut e posta göndererek hizmet alabilirsiniz.

Ceva

1946 yılında Ken Thomas , Avustralya’da tek bir kamyonu ile TNT(Thomas Nationwide Transport)’u kurmuştur. Bu zamandan süre gelen 50 yıl içinde bu şirket sözleşmeli lojistik alanında dünya genelinde saygınlık kazanmıştır. 1946 yılında tek bir kamyon ile kurulan bu şirket 1984 yılında, Houston, Teksas, EGL’de kuruldu ve süregelen 15 yıllık süreçte 100’den fazla ülkede varlığını göstererek dünya çapında bir güç haline geldi. 1996 yılında bu şirket Hollanda merkezli KPN şirketi tarafından satın alınıp üç dala ayrılmıştır: Lojistik, Posta ve Express. Daha önce el değiştiren bu şirket 2006 yılında bir kez daha el değiştirmiştir. Bu sefer ise New York merkezli Apollo Management LP satın almıştır ve ismini CEVA Logistics olarak düzenlemiştir. Aradan geçen 6 ay sonra Apollo firması EGL’yi de satın alarak Ceva Lojistik ile bütünleştirmiştir. Bu şirket 2018 yılında SIX İsviçre Borsasında listelenecek güce gelmiştir. Günümüzde Ceva Lojistik CMA CGM Group’un bir parçası olarak, 160 ülkede 755 dünya çapında ofisleriyle 10000 çalışanı ve 30,3 milyar dolar grup geliri ile hizmet vermektedir.

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Hava, kara ve deniz taşımacılığı yapan Ceva Lojistik müşterileri ile olan ilişkilerine hassasiyet göstermektedir. İlk 30 müşterisiyle birlikte 20 yıldır yollarını ayırmaması da bunun bir sonucudur. Bunun yanı sıra, ilk 100 müşteriye sahip brüt gelir miktarı %61’dir. Afrika, Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Avrupa da hizmet veren Ceva lojistik müşterilerine hem posta kanalları hem de GSM kanalıyla yardım ve destek veriyor. Türkiyenin en büyük ve en güncel çağrı merkezi telefon numaraları bankası olan direkbaglanma.net ‘de yayınlanan ceva çağrı merkezi makalesine erişmek için; Ceva Lojistik Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası  (0216) 633 44 44 ‘dür. E ticaret hattı +90 216999-2440 ise bu şekildedir. Ayrıca firmanın sizlere ulaşması için buradan iletişim formu gönderebilirsiniz.

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Ceva Lojistik Şikayet

Herhangi bir şikayet, öneri ve yardım talebinde bulunmak için aşağıdaki numarayı arayabilir ve firmanın sitesi üzerinden iletişim formu gönderebilirsiniz.

Ceva Lojistik Şikayet Telefon Numarası – (0216) 633 44 44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.