CarrefourSA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Fransa’da 1963 yılında ilk mağazasını açan ve günümüzde 35’ten fazla ülkede, 15 binin üzerinde mağazasıyla milyarlarca kişinin alışverişlerinde tercih ettiği marka olan Carrefour, perakende zincirinde Avrupa’nın 1 numaralı ismi haline gelmiştir. Türkiye’de İçerenköy’de ilk mağazasını 1993’te açtıktan sonra, 1996’da Sabancı Grubu ile işbirliği yapmasının ardından CarrefourSA ismini almıştır. Türkiye verilerine bakıldığında, 10 binin üzerinde çalışanı bulunan geniş bir satış alanına sahip olan markanın, müşterilerine ucuz fiyat politikası ile hizmet verildiği görülmektedir. Aynı zamanda hijyene ve sağlığa önem vermekte olup, yatırımları ve ihracatları ile modern perakendeciliğin temel taşlarını oluşturduğu görülmektedir.

CarrefourSA İletişim Numarası

İletişime son derece açık çalışanlarıyla faaliyet gösteren, piyasada bulunan farklı ürün gruplarını bünyesinde bulunduran ve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, promosyonel aktivitileri ile de dikkatleri çekmekte olan  CarrefourSA lider konumda yer almayı başarmıştır. Ürünleri en sağlıklı, hijyenik ve kalite standartlarına en uygun şekilde sunan, “gıda güvenliği uygulaması” ile müşterileri için önemli bir konumda yer alan ve ülkemizde ilk günden bu yana büyük başarıları elde eden CarrefourSA tüm ihtiyaçlara çözüm üretmektedir. Mağazalarında bütçelerinize uygun fiyatları, çeşitli zamanlarda pek çok üründe bulabileceğiniz kampanyaları ve herkesin ihtiyacı olan kişisel bakımdan, taze meyve-sebzeye, şarküteri ürünlerinden, bebek dünyasına, elektronik ürünlerden, kağıt ve kozmetiğe kadar daha pek çok kategoriye yer vermektedir.

CarrefourSA Online Sipariş Telefon Numarası

Teknolojik yenilikleri bulabileceğiniz markanın online alışverişleri sayesinde uygun ve ucuz fiyatlarıyla tanışmak ve büyük indirim fırsatları ile alışverişlerinizi tamamlamak için tercihleriniz arasında ilk sıralarda “en hesaplı market alışverişi” adresi olarak nitelendirilen CarrefourSA yer alacaktır. Birkaç tıkla bu keyfi yaşamak için hiç vakit kaybetmeden internet üzerinden alışverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz yerden vereceğiniz siparişlerle rahatınız bozulmadan hızlı bir biçimde adreslerinize ulaştırıldığını görebileceksiniz. Bu mağazalardan yapacağınız alışverişlerde indirimleri kullanabileceğiniz ve aynı zamanda harcadıkça kazanmanızı sağlayacak olan  CarrefourSA Kart edinmeyi unutmayın.

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siz de CarrefourSA müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

 444 1 000

CarrefourSA Genel Müdürlük Telefon Numarası

CarrefourSA çağrı merkezi dışında ulaşabileceğiniz bir genel müdürlük telefonu bulunmaktadır.

0216 655 00 00

Arama sorguları: Carrefour telefon numarası, Carrefour çağrı merkezi , Carrefour şikayet hattı, Carrefour online sipariş telefon, Carrefourmüşteri hizmetleri

 

 

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.