BMW Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Almanya’nın Münih kentinde kurulan BMW markası, Bavyera Motor Fabrikası A. Ş. olarak bilinmektedir. Alman otomobil üreticileri arasında büyük bir başarıya sahip olan markanın, ilk yıllarında uçak üretimiyle ticari yaşamına başladığı bilinmektedir. Logosunu incelediğimizde bunu yansıtmakta olan detayları görebiliriz.

BMW Türkiye İletişim Hattı

Mavi ve beyaz renkli olan ambleminde beyaz kısım uçakların pervanesini, mavi olan kısım ise gökyüzünü belirtmektedir. Bu da uçak üretimiyle başladığı ilk yıllarından, günümüze gelene dek lüks işçiliğinden ve kalitesinden ödün vermediğini açıklayabilecektir. Günümüzde otomobil, motorsiklet ve bisiklet kategorilerinde üretimlerine devam ettiği görülmektedir. “En gelişmiş sürülebilir makina” sloganını kullanmakta olan şirketin, özgüvenini ve kalitesini böylece yansıttığını söyleyebiliriz. En iyi otomobil firmalarından birisi olarak satışlarını sürdüren ve kullanıcılarına lüksü ve konforu yaşatmakta olan BMW ile yollarda kendisini güvende hisseden sürücülerin sayısı oldukça fazladır. Kusursuz sürüş imkanını yaşatan ve serilerini müşterileriyle buluşturmakta olan markanın, beklentilerin üstünde üretimleri gerçekleştirdiği görülmektedir.

Siz de BMW müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 22 99 telefon numarasını arayabilirsiniz.

BMW Borusan Yetkili Servis Telefon Numarası

Markanın servis ve satış işlerinin çoğunu Borsusan Oto yapmaktadır. Detaylı bilgileri alabileceğiniz resmi adresinde fiyat listesini görebilir, kampanyalar hakkında fikir sahibi olabilir, yılın en yeni modelleri ile tanışabilir ve size en yakın yetkili satıcıları görebilirsiniz. Birkaç adımda hayalinizi otomobille tanışmanıza olanak veren ve hem renk, hem de model konusunda aradığınızdan daha fazlasını bulabileceğiniz markalardan birisi olan BMW sayesinde büyük bir rahatlığı yaşayacaksınız.

Borusan Ankara Telefon Numarası 0850 755 06 06
Borusan İstanbul Telefon Numarası  0212 412 04 12

BMW Kosifler Yetkili Servis Telefon Numarası

Avantajlı fiyatları ve kolay ödeme imkanları ile herkesin bu keyfi yaşamasına olanak veren marka, Türkiye genelinde en çok tercih edilen otomobil firmalarından birisi haline gelmiştir. Başarılı, kaliteli ve güvenilir otomobil firmaları arasında ilk sıralarda yer alan ve adını sıkça duyduğunuz BMW markasının pek çok modeli ile tanışmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçimleri yapabilmek için sizler de sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Zevklerinize, bütçelerinize uygun en lüks araç deneyimlerinin adresi olan BMW ailesine hemen katılmak isteyeceksiniz. 

BMW Kosifler Telefon Numarası: 0216 468 99 00

BMW  Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BMW müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası: ; 444 22 99

BMW Yetkili Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 10 10

Bu işler hakkında puan ver
  • BMW Türkiye
5

BMW Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

BMW Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz. 

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.