Birkenstock Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1774 yılında Johann Adam Birkenstock tarafından üretimi başlayan Birkenstock markalı Alman malı ayakkabı ve terlikler günümüzde halen rahatlığı ve konforu sağlamaktadır. Fenomen hale gelmeyi başarmış olan bu markayı tercih eden her yaştan kullanıcılar, kaliteyi ve sağlığı bir arada bulabilmektedir. Ayakların doğal formunda kalması amacıyla tasarlanan ve doğal malzemelerin kullanıldığı konforlu ayakkabıların adresi olan bu marka, sandalet ve terlik modelleriyle de modanın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Rahatlığını özel tabanlarında yansıtmakta olan ve birbirinden farklı modelde bulabileceğiniz Birkenstock marka tüm ürünlere sahip olabilir ve ödeyeceğiniz tutarların asla boşa gitmeyeceğini görebilirsiniz.

Birkenstock Kanyon İletişim Telefon Numarası

Şıklığınızı yansıtacak olan Süet ve deri materyallerinin bulunması sayesinde sizlere de lükslüğü ve zarafeti yaşatacaktır. Sağlıklı ve uzun yürüyüşleri gerçekleştirebileceğiniz ürünlere sahip olarak, yalnızca birkaç tıkla sağlığınızı koruyabilir ve ayaklarınızı düşünerek atacağınız adımlarda hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Tarzınıza uygun, sade ve kullanışlı modellerde Birkenstock ürünleriyle hemen tanışabilir, sizlere özel fiyatlarını duymaya başlayabilirsiniz. Kolay ödeme imkanlarını sağlayarak, maddi ve manevi açıdan konforunuzu düşünmekte olan marka ile ayağınıza gelecek olan ürünleri elde edebilirsiniz. Terliklerin ve sandaletlerin vazgeçilmez ismi olan bu marka ile her mevsimde ve her ortamda kendinizi büyük bir konforun içerisinde bulabileceksiniz.

0212 353 09 19
E-Mail: [email protected]

Birkenstock Nişantaşı İletişim Telefon Numarası

Uygun fiyatlı, elastik eva malzemesinden üretilmiş ve yılların eskitemediği güvenilir Birkenstock modellerine göz atabilmenizi sağlayacak olan adreslerini hemen ziyaret edebilirsiniz. Büyük, küçük demeden her yaştan insanın özellikle yaz mevsimlerinde mutlaka tercih edeceği bu ürünlere sahip olmalarını kolaylaştıran adreslerinde özel fiyat avantajları ve büyük kampanyaları bulunmaktadır. Tamamıyla orijinal olan ürünlere ulaşmanızın ardından sizler de ayaklarınızdaki sorunlardan kurtulabilir ve şikayetlerinizin azaldığını görebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, birkaç tıkla Birkenstock modellerini incelemek ve hiç vakit kaybetmeden adreslerinize ulaştırılmasını sağlayacak siparişleri oluşturmak olacaktır.

(0212) 343 10 20
E-mail: [email protected]

 

Birkenstock Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siz de Birkenstock müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 09 64 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Birkenstock müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası: ; 0 216 359 71 71

[email protected]
[email protected]
[email protected]

 

Arama sorguları: Birkenstock Türkiye telefon, birkenstock nişantaşı telefon numarası, birkenstock erenköy mağaza telefon, birkenstock şikayet hattı

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

Birkenstock Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Birkenstock Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.