BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1995 yılının Mayıs ayında kurulan BİM yani Birleşik Mağazalar A.Ş, faaliyetlerine 21 mağaza ile başlamıştır. Gün geçtikçe hızla büyümeye devam eden BİM, bugün Türkiye’nin en büyük parekende marketler zinciridir. Son yıllarda mağaza sayısının artması ve her hafta özenle hazırlanmış indirime sunulan aktüel ürünlerle birlikte BİM’den alışveriş yapan tüketici sayısı bir hayli artmıştır. Unutulmamalıdır ki BİM, sadece ülkemizde hizmet veren bir kuruluş değil; dünya çapında hizmet veren bir market zinciridir. Öyledir ki BİM’in birçok ülkede birden fazla şubesi bulunmaktadır.

BİM’in toplam mağaza sayılarına ve istatistik verilerine bakacak olursak şöyledir; Türkiye’de 5700’ü aşan şubesi, Fas’ta 329 şubesi ve Mısır’da 215 market şubesi ile hizmet veren BİM’in toplam çalışan sayısı ise 37 bini aşmaktadır. Ayrıca BİM, Türk Telekom ile yaptığı anlaşma ile Türk Telekom’un altyapısını kullanarak mobil operatör hizmeti vermektedir. Bu mobil operatör markasının ismi ise BİMCell’dir. BİM’in genel satış politikaları ile eşdeğerde hizmet sunan BİMCell; uygun ve dolgun tarifeleri ile bilinmektedir.

BİM’de hayatımızın her alanından ürün kategorileri bulunmaktadır. Genellikle gıda üzerine ürünlerin çoğunlukta olduğu BİM’de, her hafta özel aktüel ürünler gelmekte; elektronikten giyime kadar tüm ürün gruplarına yer verilmektedir. Kurulduğu günden bu yana rakiplerine göre en uygun fiyat garantisi ile operasyonlarına devam eden BİM’de birçok ürünün fiyatı piyasa fiyatlarına göre çok çok daha uygun ve kalitelidir.

BİM’in 0850 li müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. BİM müşteri hizmetlerini arayarak mağazalar ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, satın almış olduğunuz ürünler hakkında yaşamış olduğunuz problemleri bildirebilir, mağazada yaşamış olduğunuz elim olayları şikayet olarak bildirebilir; istek, soru ve önerilerinizi BİM müşteri temsilcisine kolayca iletebilirsiniz.

BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 254 44 44

BİM Genel Müdürlük Adresi
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

BİM Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası
0216 564 03 03

BİM İletişim Mail Adresi
[email protected]

Arama Sorguları: bim iletişim bilgileri, bim telefon no, bim canlı destek hattı, bim müşteri temsilcisi, bim şikayet hattı, bim çağrı merkezi, bim şikayet etme, bim aktüel ürün sorgulama

BİM Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

BİM Müşteri Hizmetleri

BİM çağrı merkezi iletişim telefon numarası, BİM İade Hattı ve BİM müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Huseyin | Cevapla
  2. Murat | Cevapla
  3. Halilibrahim | Cevapla
    • Murat | Cevapla
  4. Varol etkan | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.