App Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2008 yılında ilk kez iPhone 3G’de kullanılan App Store, iOs işletim sistemli cihazların mobil uygulamaları için Apple şirketi tarafından işletilen online mağazadır. iPone, iPod Touch ve iPad kullanıcılarının uygulamalara sahip olmaları için geliştirilmiştir. App Store aracılığıyla ücretli ve ücretsiz pek çok uygulamaya sahip olabilen kullanıcılar tek erişilebilir mağazaya böylelikle sahip olmaktadır.

AppStore Çağrı Merkezi Numarası

Cihazların içerisinde kendiliğinden yüklü olarak gelmekte ve yalnızca Apple ID sahibi olarak faydalanılmaktadır. Bu sayede ücretsiz uygulamalar hemen indirilmekte, ücretli uygulamalar için ise hesaba ödeme yöntemlerinden birisinin tanımlanması yeterlidir. Başka bir onay işlemine gerek duyulmadan anlık olarak gerçekleştirilecek olan uygulama satın alma işlemleri böylece App Store üzerinden tamamlanabilmektedir. App Store’nin içerisinde bulunan uygulamalar geliştiricilere aittir. Mobil uygulamaların geliştirilmesinin ardından App Store’a gönderilmesiyle birlikte gerekli incelemeler başlatılmakta olup, politikalara uygun olduğunun kabul edilmesiyle birlikte mağaza içerisindeki yerini almaktadır. Bu da diğer uygulama mağazaları ile arasındaki farkı yansıtmaktadır. Uygulamaları yayınlama kuralının olması sayesinde kalitesiz olanları ayırmakta ve işlevsiz hiçbir uygulamaya yer vermemektedir. Yalnızca ücretli uygulamalardan belirli oranda kâr almakta olup, ücretsiz ve reklam bazı uygulamalarda ise tüm kârı geliştiriciye bırakmaktadır. Bu da reklam yapılmasına gerek duyulmayacağından, çok geniş kitlelere hızla ulaşmasına olanak vermekte ve kolay yoldan uygulamaların edinilmesini sağlamaktadır.

0 (216) 282 15 11

AppStore Şikayet Hattı

Apple cihazlarına sahip olan kullanıcılar, App Store’i tam anlamıyla kullanabilmekte ve verimli sonuçları elde edebilmektedir. Öne çıkan uygulama, yazılım ve oyunları görmek için kullanabileceğiniz
App Store ile güncel deneyimleri kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamalar hakkında detaylı bilgileri inceledikten sonra fikir sahibi olarak satın alacağınız veya ücretsiz bir şekilde sahip olacağınız pek çok ürün sayesinde vaktinizi eğlenceli ve verimli bir şekilde geçirmiş olacaksınız.
App Store’a
gittiğinizde, tüm iOs işletim sistemli aygıtlarınız, Mac’iniz veya Apple TV’niz için en yeni uygulamalara hemen sahip olabilirsiniz.

App Store Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siz de App Store müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 09 64 telefon numarasını arayabilirsiniz.

App Store müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası: ; 00800 448 829 873

 

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

App Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

App Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz, aynı hattı appstore şikayetlerinizi bildirebilir öneride bulunabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.