Amazon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Amazon.com, 6 Temmuz 1994 tarihinde Amerika merkezli olarak kurulmuş e-ticaret ve bilişim şirketidir. Dünyanın en büyük, en kapsamlı ve en detaylı e-ticaret sitesi niteliğini taşıyan Amazon; kaliteli ürün yelpazesi, müşteri memnuniyeti odaklı satış politikası, hızlı kargo seçenekleri ve daha birçok olumlu yönü ile dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Amazon, 2018 yılından bu yana da ülkemizde hizmet vermektedir.

Amazon.com, e-ticaret hayatına ilk başta kitap satışı yaparak başlamıştır. Kitap sektöründe bir numara hale gelen Amazon, zaman geçtikçe diğer ürün kategorilerini de eklemeye başlamış; bugün binlerce kategoride bulunan milyonlarca ürün seçeneğini müşterileri ile buluşturmaktadır. Amazon kendi kitap okuyucusu gibi ürünlerini de üretmektedir. Ayrıca dünyanın en büyük bulut bilişim ağının sahibi Amazon’dur. Türkiye’de Amazon, amazon.com.tr adresinde müşterilerini ağırlamaktadır.

Dünya üzerinde Amazon’un Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve İrlanda, Fransa, Kanada, Almanya, İtayla, İspanya, Hollanda, Avustrayla, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan, Meksika ve Türkiye ülkelerinde hizmet veren resmi siteleri bulunmaktadır. Sadece bu ülkelerle kalmayıp dünyadaki tüm noktalara ürün gönderimi sağlayan Amazon’un hitap etmiş olduğu nüfus oldukça fazladır. Amazon Türkiye’ye 2018 yılının Mart ayında gelmiş; satış operasyonlarına başlamıştır.

Amazon Türkiye’nin 0850’li bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Amazon.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünler hakkında bilgi alabilir, kargo bilgilerini öğrenebilir, kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilir, ödeme esnasında yaşamış olduğunuz problemleri bildirebilir, iade ve değişim süreci hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Amazon’a bildirebilirsiniz.

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmadı.

Arama Sorguları: amazon iletişim bilgileri, amazon telefon no, amazon canlı destek hattı, amazon müşteri temsilcisi, amazon şikayet hattı, amazon çağrı merkezi iletişim telefon, amazon mesaj gönder, amazon destek hattı

  • Müşteri Hizmetleri
Sending
User Review
4 (4 votes)
Comments
  1. Enes | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.