AliExpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1999 yılında Çin merkezli olarak kurulan Alibaba Group’un alt şirketlerinden birisi olan AliExpress, 2010 yılında dünya çapında e-ticaret operasyonlarına başlamıştır. Son 3 yıldır ülkemizde aktif olarak kullanılan ve ülkemiz üzerinde birçok müşterisi olan AliExpress; gün geçtikçe daha da büyümeye devam eden, her geçen gün ürün portfolyosuna çeşitlilik kazandıran bir markadır. Hayatımızın her alanında A’dan Z’ye bulunan ürün kategorisi ile birlikte her yaşa, her ürün kategorisine hitap etmektedir.

AliExpress’te aynı ülkemizde bulunan GittiGidiyor e-ticaret platformu gibi mağaza sistemi bulunmaktadır. Yani ürünlerin tedarikçisi ve satıcısı mağaza sahibidir. AliExpress’e ait ürünler olsa da platformda daha çok mağazalarda satışa sunulan ürünler bulunmaktadır. Bugün AliExpress sayısal verilerine bakacak olursak şu şekildedir; AliExpress dünya üzerinde toplamda 200’ün üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir, toplamda 4 milyonun üzerinde mağazaya ev sahipliği yapan AliExpress’te yüzlerce kategoride bulunan milyonlarca ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Son zamanlarda, özellikle son 3 yıl içerisinde Türkiye’de bilinirliği ve popülaritesi hızla artan AliExpress; dünya üzerinde en uygun fiyat garantisi, güvenilir oluşu ve ürün çeşitliliği ile birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılmakta; her gün milyonlarca kişi alışveriş yapmaktadır. Değerli ve hoş gözüken ürünlerin ciddi derecede ucuz satılması ve satın alınan ürünlerin gayet tatminkar oluşu birçok tüketiciyi sevindirir olmuş; neredeyse tüm herkes AliExpress üzerinden alışveriş yapar olmuştur.

AliExpress üzerinden ürün satın alan veya ürün satın alımı sırasında soru ve sorunlar ile karşılaşan tüketici sayısı bir hayli fazladır. Hata ve sorunlar baş gösterince tüketiciler direk muhatap aramakta, sesli olarak bir müşteri temsilcisi ile görüşmek istemektedirler. Ancak üzgünüz ki böyle bir durum mevcut değildir. Yani AliExpress çağrı merkezi numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan AliExpress canlı destek hattı aracılığı ile anlık mesajlaşma ile AliExpress müşteri temsilcisine bağlanma yapabilir, soru ve sorunlarınızı detaylı olarak anlatarak hızlı bir şekilde çözüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

AliExpress Canlı Destek Hattı

AliExpress Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Yayımlanmamıştır.

Arama Sorguları: aliexpress iletişim bilgileri, aliexpress telefon no, aliexpress canlı destek hattı, aliexpress müşteri temsilcisi, aliexpress şikayet hattı, aliexpress çağrı merkezi, aliexpress kargom gelmedi

Unutmadan söylemeliyiz ki; aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığı ile sorunlarınızı detaylı bir şekilde anlatırsanız editörlerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Yorumlarınız en geç 24 saat içinde onaylanıp cevaplanacaktır. AliExpress kargom gelmedi, AliExpress ürün iade etme gibi sorularınızı yorum bölümü aracılığıyla sorabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi dilediğiniz gibi bildirebilirsiniz.

AliExpress Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

AliExpress Müşteri Hizmetleri

AliExpress çağrı merkezi iletişim telefon numarası, AliExpress İade Hattı ve AliExpress müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (2 votes)
Comments
  1. Kenan Zoroğlu | Cevapla
  2. Hatice demir | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.